Urząd Miejski w Kozienicach


ulica Parkowa 5
26-900 Kozienice


tel.: (+48) 48 611-71-00
fax: (+48) 48 614-20-48


email: urzad@kozienice.pl
skrytka ePuap: /cicq20p51p/skrytka

 
NIP: 812-10-00-724
REGON: 000523749
KOD TERYTORIALNY: 1407053

Kadencja 2019-2023

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Lp. Nazwisko i imię Sołectwo/Osiedle Telefon/e-mail
1. Grzegorz Kurek Aleksandrówka  721-697-214 / ggkurek@wp.pl
2. Krześniak Bożena Brzeźnica  509-247-427 / bozena_krzesniak@wp.pl
3. Gregorczyk Zdzisław Chinów  603-291-200 / zdzislaw.gregorczyk@onet.pl
4. Boryczka Tadeusz Dąbrówki  785-929-221
5. Karaś Krzysztof Holendry Kozienickie  504-754-032 / krzysztofkaras8@gmail.com
6. Kowalczyk Henryka Holendry Kuźmińskie  664-172-151
7. Kaczkowski Wiesław Holendry Piotrkowskie  502-575-176
8. Gac Artur Janików  793-912-128 / gac.artur@gmail.com
9. Majdak Czesław Janików Folwark  601-945-108
10. Bielas Stanisław Janów  698-559-629
11. Badewicz Krzysztof Kępa Bielańska  605-153-191 / badewicz@gmail.com
12. Telbusiewicz Renata Kępa Wólczyńska  512-476-244
13. Sikora Artur Kępeczki  504-404-909 / artur1985s@wp.pl
14. Karaś Grażyna Kociołki  515-280-572 / grazyna-karas@wp.pl
15. Seremak-Lis Monika Kuźmy  575-118-250 / monikarebis@gmail.com
16. Polesiak Jadwiga Łaszówka  785-193-431
17. Laskowska Marzena Łuczynów  697-968-004 / marzena.laskowska@op.pl
18. Gołębiak Witold Majdany  602-436-499
19. Luśtyk Sylwester Nowa Wieś  606-814-494 / slustyk@wp.pl
20. Smolarczyk Krystyna Nowiny  48 614-29-27
21. Maraszkiewicz Maria Opatkowice  789-127-338
22. Król Monika Piotrkowice  602-249-024 / monika.krol36@gmail.com
23. Tęcza Barbara Psary 48 624 70 39 

512-296-504

24. Lenarczyk Andrzej Przewóz  512-877-505 / lenarczyk.andrzej@wp.pl
25. Giza Michał Ruda  667-358-030
26. Matuszewski Leszek Ryczywół  505-332-850
27. Gwizd Józef Samwodzie  888-999-283
28. Kwaśnik Joanna Stanisławice  512-305-283 / sołtys.stanislawice@gmail.com
29. Wrona Grzegorz Staszów  602-713-658
30. Seroka Małgorzata Śmietanki  511-398-282
31. Golik Janina Świerże Górne  691-960-421
32. Kobus Artur Wola Chodkowska  502-379-856 / artur2732@wp.pl
33. Bienias-Mulazzani Beata Wilczkowice Górne  788-918-697 / beatamulazzani@wp.pl
34. Wolszczak Ryszard Wójtowstwo  798-590-185
35. Kosicki Kazimierz Wólka Tyrzyńska  605-248-749
36. Majdak Krystyna Wólka Tyrzyńska B  509-485-680 / krystynamajdak8@gmail.com
37. Cytryniak Józef Osiedle nr 1  603-770-590 / jozekc@op.pl
38. Pułkowski Edward Osiedle nr 2  501-337-456
39. Kozieł Artur Osiedle nr 3  504-834-491 / kozi31@o2.pl
40. Molenda Arkadiusz Osiedle nr 4  500-657-979 / arkadiusz.molenda@kozienice.pl
41. Maciąg Ilona Osiedle nr 5  502-279-660 / ilonam_20@o2.pl
42. Lenarczyk Grażyna Osiedle nr 6  608-802-721

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij